.............................................................................................................................................................................................

Avcılar bina çelik çatı modelleri

27-10-2014
Çelik çatı genel olarak  sanayi yapılarda ve diğer bir çok yapıda tercih edilir. Geniş açıklıklar oluşturulmasına sebep olur. Bu sebebi sağlayan bütçesi en düşük çatı sistemi uygulamasıdır. Kaplaması da bir çok rahattır.  Yapı sektörlerinde önemli bir yer edinen çelik çatı, sosyal binalardan sanayi ve ticari yapılara kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çelik çatının çok sık tercih edilmesinin en önemli sebebi ise hem dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca kolay bir şekilde kurulup sökülmesidir. Prefabrik yapılarda da Çelik Çatı sistemi çok sık kullanılmaktadır. Sosyal yapılardaki sistemde çoğunlukla hafif çelik kullanılır. Kullanılmasının sebebi ise daha güvenli bir yapı oluşturmasıdır. Böylece; çeliğin kendi ağırlığı dışında binaya ek bir yük binmez. Çelik çatı sistemi olmayan yapıların bu eksikliği gidermeleri gerekmektedir. Çünkü mevsimlerin olumsuz hava şartları, yapıların yıpranmasına sebep olur. Avcılar bina çelik çatı modelleri  için bizi arayabilirsiniz.


Çelik çatı yapımı

 Rutubet vb olumsuz etkiler yapıların ömrünü kısalttığı için çelik çatının yaptırılması önemle tercih edilmektedir. Ayrıca montajı ve güvenliği özellikle de fiyatı bakımından diğer çatı sistemlerine göre avantajı çok yüksektir. Çelik Çatı sistemi kış mevsimine girerken de yaptırılabilir. Her mevsim koşulunda kolaylıkla kurulumu gerçekleşir bu sebeple de yaptırılabilir.

Çelik çatı yapım

Aslında sağlam bir çelik çatı sistemi demek deneyim ve de profesyonel işçilik demektir. Deneyim ve profesyonel işcilik ise ustalarımız tarafından layığıyla yerine getirilmektedir. Avcılar bina çelik çatı modelleri.